Anunţ: Conferinţă de presă legată de INTC

publicat la 21 iulie 2015 în Anunţuri

Biroul de Presă al Episcopiei Greco-Catolice de Cluj-Gherla invită instituțiile de presă, cu ocazia Întâlnirii Naționale a Tineretului Catolic de la Cluj-Napoca (22-26 iulie 2015), la Conferința de presă programată miercuri, 22 iulie 2015, ora 10, la sediul Episcopiei, din str. Moților nr. 26, Cluj-Napoca.

La întâlnirea cu reprezentanții mass-media va participa PS Florentin Crihălmeanu, Episcop eparhial de Cluj-Gherla, și reprezentanți ai Comitetului de organizare a INTC 2015. Ei vor oferi detalii despre marele eveniment al Bisericii, care va reuni la Cluj-Napoca peste 2100 de tineri din toată țara și de peste hotare.

Vă așteptăm în atmosfera tinereții și a bucuriei creștine!

Biroul de Presă
al Episcopiei Greco-Catolice de Cluj-Gherla

Pr. Daniel AVRAM, consilier eparhial 
cu probleme de mass-media şi ecumenism
Tel. 0729-884889

Exprimaţi-vă opinia

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *