Întâlnirea Consiliului de Conducere al ASTRU Cluj

Publicat pe: 3 februarie 2011|Secțiunea: Ştiri|

Sâmbătă, 29 ianuarie 2011 s-a desfăşurat la birourile ASTRU Cluj prima întâlnire a Consiliului de Conducere al Asociaţiei din 2011.  Pe ordinea de zi s-au aflat subiecte referitoare la planificarea activităţii Asociaţiei în 2011 tinând cont de faptul ca în Eparhia de Cluj-Gherla este Anul Familiei, proiectele în curs de desfăşurare,  participarea la Ziua Mondială a Tineretului, zile de formare pentru tinerii din grupurile parohiale ASTRU şi diverse.

Au participat la reuniunea Consiliului de Conducere al ASTRU Cluj şi membrii Consiliului de Conducere care şi-au încheiat mandatul în 2010, care au împărtăşit noului Consiliul dificultăţile şi provocările pe care le-au întâmpinat pe parcursul mandatului lor dar şi bucuria de a vedea cum Asociaţia se dezvoltă.

imagine

imagine

imagine

via Cluj.ASTRU.ro