Foto: Curs de formare pentru preoţi (feb 2014)
În perioada 24 februarie – 1 martie 2014, la Centrul Manresa a avut loc prima parte a cursului de formare permanentă pentru preoţi, la care au participat peste 30 de preoţi din Eparhia de Cluj-Gherla. Cursurile efective au fost de marţi până vineri, câte 3 ore de curs dimineaţa, urmată de discuţii după-masa. Din program nu au lipsit Sfânta Liturghie şi alte celebrări şi momente de rugăciune.

