Invitație la binecuvântarea cupolei și crucii noii Catedrale

publicat la 14 octombrie 2015 în Anunţuri

Cu bucurie vă invităm la binecuvântarea, de către PS Florentin Crihălmeanu, Episcop de Cluj-Gherla, a cupolei și a crucii Catedralei "Martirilor și Mărturisitorilor Sec. al XX-lea", moment programat joi, 15 octombrie 2015, ora 11.00, în Piața Cipariu f.n., Cluj-Napoca, în prezența reprezentanților Episcopiei de Cluj-Gherla, ai firmei executante a complexului catedral – Trustul de Construcții Industriale, precum și ai autorităților centrale și locale.

Vă mulțumim pentru disponibilitate și colaborare!

Biroul de Presă al Episcopiei de Cluj-Gherla

Pr. Daniel Avram, Consilier mass-media
tel. 0729.884889

imagine

Exprimaţi-vă opinia

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *