Vizită ASTRU în parohia din Făget

publicat la 20 ianuarie 2013 în Ştiri

Sâmbătă după-masă, am fost invitați de către părintele Remus Tegzeșiu în Făget, unde am avut ocazia să cunoaștem grupul de tineri și copii din parohia „Înălțarea Sfintei Cruci”. Au fost prezenți un număr de 40 de tineri și câțiva părinți ai acestora. Copiii și tinerii au rămas în subsolul bisericii pentru activități de cunoaștere și stabilire a subiectelor de interes pentru posibilele activități ulterioare, iar părinții au discutat și ei în altă încăpere, împărtășind viziunea lor despre activitățile care vor avea loc în parohia din Făget în viitor. Mulțumim pentru primirea lor călduroasă și sperăm într-o frumoasă colaborare în continuare.

imagine

via Cluj.ASTRU.ro

Exprimaţi-vă opinia

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *